Dobre rekomendacje to najlepsza reklama dla firmy doradczej. Dlatego w branży mówi się, że jesteś tak dobry, jak twój ostatni projekt. My jeszcze dodajemy: i jak ludzie, którzy u Ciebie pracują.

Od ponad 14 lat pomagamy samorządom i przedsiębiorstwom w pozyskiwaniu funduszy na dalszy rozwój. Zbieraliśmy doświadczenie pracując przy kilkuset projektach, których łączna wartość przekroczyła 5 miliardów złotych. Doradzamy, analizujemy, przeprowadzamy konsultacje społeczne i testy rynkowe. Szukamy odpowiednich źródeł finansowania: dotacji unijnych, grantów, środków krajowych. Inspirujemy do tworzenia najlepszych rozwiązań.

Nasz zespół to nasza siła. Przez lata wspólnie zbieraliśmy doświadczenia przy najróżniejszych projektach. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić od początku do końca nawet najbardziej skomplikowaną inwestycję. Nad projektami pracują humaniści, inżynierowie, ekonomiści i prawnicy. Współpraca – tym kierujemy się przede wszystkim, zarówno w naszym zespole, jak i w kontaktach z klientami.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem naszej firmy oraz ofertą dostosowaną do potrzeb samorządów i przedsiębiorców.