HISTORIA

Jesteśmy polską firmą doradczą działającą na rynku od ponad 14 lat. Pomagamy znaleźć i pozyskać źródła finansowania inwestycji – pracowaliśmy dla ponad 200 jednostek publicznych i przedsiębiorstw przy projektach o łącznej wartości kilkudziesięciu miliardów złotych, z czego kwota dofinansowania, którą udało nam się pozyskać przekroczyła 3 miliardy złotych. Doradzamy zarówno przy realizacji projektów finansowanych z funduszy krajowych, unijnych, norweskich, jak i realizowanych w modelu partnerstwa publiczno-prywatnego.

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z samorządami, spółkami komunalnymi, przedsiębiorcami prywatnymi czy uczelniami wyższymi. Znamy potrzeby i oczekiwania sektora publicznego i prywatnego, wiemy z jakimi problemami się borykają. Różnorodność realizowanych projektów pozytywnie wpływa na elastyczność wobec oczekiwań i wymagań Naszych Klientów. Każde zdobyte doświadczenie i wiedza są przez nas wykorzystywane przy realizacji kolejnych zleceń, co wymiernie wpływa na rezultaty naszej pracy.

Informujemy, iż na przestrzeni kilku ostatnich lat uczestniczyliśmy w kilkuset projektach doradczych, tworząc różnego typu dokumenty strategiczne, opracowując pełne dokumenty aplikacyjne w ramach dostępnych Programów UE, analizy i koncepcje organizacyjno-biznesowe pod kątem PPP, a także pełniąc rolę Menadżera Projektu zajmowaliśmy się obsługą finansową inwestycji, które uzyskały dofinansowanie z UE, Mechanizmów Finansowych EOG czy grantów krajowych.