NASZ ZESPÓŁ

INGENIS to wiodąca firma na rynku usług konsultingowych, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze projektów w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego oraz pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej i innych dostępnych źródeł finansowania dla samorządów oraz przedsiębiorstw.

Kluczowym aspektem organizacji INGENIS jest własny, budowany przez wiele lat, zespół wykwalifikowanych ekspertów. Dzięki zaangażowaniu Naszych pracowników, INGENIS może poszczycić się bardzo wysoką skutecznością swoich działań. Tworzymy zespół odważny biznesowo, a zarazem świadomy i odpowiedzialny społecznie.

Tworzymy grupę ludzi z pasją, którzy z zaangażowaniem realizują powierzane zadania. Priorytetem Naszego zespołu jest profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Dlatego współpraca zarówno z Klientami, jak i Partnerami biznesowymi jest dostosowana do ich indywidualnych potrzeb i wyzwań. Siłą Naszego zespołu są również relacje budowane po godzinach pracy.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z Klientem z sektora publicznego i prywatnego, umożliwiło nam zbudowanie unikalnego know-how w doradztwie, poszukiwaniu innowacyjności i zarządzaniu finansami. Cechuje nas kreatywność i skuteczność w dążeniu do celów, co udowodnione jest licznymi sukcesami Naszej firmy oraz gronem zadowolonych Klientów.

W swojej pracy kierujemy się:

  • doświadczeniem oraz wiedzą
  • profesjonalizmem
  • indywidualnym podejściem do każdego klienta
  • elastycznością
  • skrupulatnością
  • terminowością
  • pewnością siebie
  • entuzjazmem

Podstawą sukcesu Naszej firmy jest silny zespół oraz struktura organizacyjna umożliwiająca realizację najtrudniejszych projektów oraz zleceń.

ZARZĄD – Dowództwo Strategiczne nadające rytm i kierunek. Odpowiedzialny za kreowanie strategii biznesowej oraz wspieranie w realizacji poszczególnych projektów i zadań.

DEPARTAMENT PARNERSTWA PUBLICZNO-PRYWATNEGO – Specjaliści w zakresie łączenia samorządu z biznesem. Posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie przepisów oraz procedur zamówień publicznych. Pomogą w przeprowadzeniu konsultacji, jak i w przygotowaniu oceny efektywności. Udzielą wsparcia zarówno przy przygotowaniu Umowy o PPP jak i w trakcie wyboru partnera prywatnego.

DEPARTAMENT ROZWOJU I PROMOCJI PROJEKTÓW – Osoby zajmujące się znalezieniem najlepszych rozwiązań i kierunków biznesowych dla naszych Klientów. Pomogą zarówno zoptymalizować pierwotne założenia projektu, jak i znaleźć dla niego atrakcyjne finansowanie.

DEPARTAMENT ROZLICZEŃ I WDRAŻANIA PROJEKTÓW – Nasi eksperci w pozyskaniu i rozliczeniu dofinansowania. Wspierają Klienta przez cały proces ubiegania się o środki, pomagają w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej, wspierają w trakcie jej oceny, by możliwe było uzyskanie dofinansowania. Następnie pomogą zarówno w realizacji samej inwestycji pod kątem wszelkich procedur i wytycznych, jak i jej rozliczeniu do ostatniej złotówki.