Dołącz do Naszego Zespołu!

INGENIS jest wszechstronną firmą prężnie działającą na rynku usług doradczych dla samorządu i biznesu. Dzięki zróżnicowanemu portfelowi klientów, Nasi pracownicy zdobywają wiedzę i doświadczenie z wielu branż i dziedzin polskiej gospodarki. Zespół INGENIS tworzą osoby cechujące się wszechstronną wiedzą, dużym zaangażowaniem oraz potrzebą ciągłego rozwoju. Doceniają to Nasi klienci, co ma odzwierciedlenie w interesujących projektach i działaniach biznesowych.

Łączy nas wspólna pasja do tego co robimy. Jeśli zależy Tobie na ciągłym rozwoju, poznaniu interesujących ludzi, możliwości kreowania dużych inwestycji, satysfakcji z pracy, to INGENIS jest miejscem pracy dla ciebie. Ciągle się rozwijamy, dlatego poszukujemy nowych pracowników do Naszego Zespołu. Jeśli uważasz, że Twoja wiedza i umiejętności mogłyby przyczynić się do sukcesów naszych Klientów, trafiłeś w dobre miejsce!

Kandydaci powinni cechować się:

  • posiadaniem pasji, nie tylko tych rozwijanych w miejscu pracy
  • samodzielnością i zaangażowaniem
  • kreatywnością i umiejętnością nieszablonowego myślenia
  • chęcią ciągłego rozwoju
  • skrupulatnością
  • komunikatywnością i otwartością na nowych ludzi i pomysły
  • życzliwością
  • poczuciem humoru

Traktujemy pracę nie tylko jako „deadline’y” „asapy”, cyferki, tabelki, regulaminy! Cenimy pozytywną atmosferę, serdeczność, empatię i uśmiech! Bo sukces INGENIS to sukces Naszych pracowników! 

Zapraszamy Was do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Jeśli jesteś zainteresowany/na lub zainteresowana skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość z aktualnym CV na adres m.komosinski@ingenis.pl, a my niezwłocznie się odezwiemy!

Obecnie poszukujemy pracowników:

Analityk finansowy

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie analiz ekonomicznych, szacowania ryzyk oraz prognoz finansowych.

Specjalista ds. funduszy

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dotyczącej pozyskanie zewnętrznego finansowania.

Specjalista ds. rozliczania projektów

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zakresie rozliczania projektów dofinansowanych ze środków krajowych i UE.

Specjalista ds. zamówień publicznych

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za przygotowywanie dokumentacji w zakresie zamówień publicznych.