Budowa krytej pływalni w Bystrzycy Kłodzkiej w formule PPP

Wybór dobrej firmy doradczej, która wesprze samorząd w procesie PPP, to poważna decyzja. To właśnie ten moment decyduje często o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Obecnie zespół Ingenis Sp. z o.o. pracuje nad sześcioma przedsięwzięciami realizowanymi w formule Partnerstwa Publiczno – Prywatnego, jednym z nich jest Budowa krytej pływalni w Bystrzycy Kłodzkiej.

Do zadań partnera prywatnego należeć będzie wybudowanie pływalni krytej w miejscu istniejących w terenie niecek basenowych. Partner prywatny wybuduje tam zespół siedzisk, ławki, place zabaw dla dzieci i ściankę wspinaczkową. Do jego zdań należeć też będzie wybudowanie tarasu drewnianego
i boiska do siatkówki plażowej. Dach budynku będzie pełnił rolę widokową. Znajdą się na nim: zieleń urządzona, pomosty drewniane, zespół baterii słonecznych i okresowo działająca w lecie kawiarenka pod otwartą wiatą. Kryta pływalnia stanowić ma zaplecze rekreacyjno-sportowe dla szkół z miasta powiatu jak również dla ogółu mieszkańców miasta Bystrzyca Kłodzka i odwiedzających miasto i okolice turystów. Projekt zakładawybudowanie również sali fitness i siłowni wraz z odrębnym zapleczem szatniowym, sanitarnym i małą częścią SPA oraz kręgielnią.

Test rynku dotyczący przedsięwziecia bedzie przeprowadzany do dn. 10 lipca br., dokumentacja została zamieszczona pod adresem:

http://www.bystrzycaklodzka.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=7&menu=27&artykul=3706&akcja=artykul

http://bip.ug-bystrzycaklodzka.dolnyslask.pl/dokument,iddok,10640,idmp,117,r,r